reklama

On-line rezervace a prodej

Kontakt

Ing. Františka Janečka 511, 257 41 Týnec nad Sázavou
Mobil: +420 777 335 618
E-mail: info@bisport.cz
Web: http://www.bisport.cz
Facebook
GPS: 49,83230497°N 14,59053607°E minutový formát
 
Obrázek podniku Bisport – půjčovna lodí na Sázavě
 
Související fotografie (21)

Doplňkové služby


Služby

Bisport je vodácké a turistické centrum, které poslytuje služby na řece Sázavě. Provozuje půjčovnu lodí – kánoí, raftů a sit-on-topů, ubytování jak pod střechou tak v tábořištích a kempech, i občerstvení. V Týnci nad Sázavou má Bisport jednu ze dvou hlavních loděnic – základen. K dispozici tu najdede klasické dvoumístné kánoe typu Vydra, rodinné kánoe pro 3 osoby nebo pro rodinku 2 dospělých a 2 menších dětí. Sit on top kajaky, které jsou pohodlné a díky své stabilitě vhodné pro začátečníky. V neposlední řadě nabídka zahrnuje také půjčování raftů, pro 5 nebo 7 osob. Výlet na raftu je velmi závyslý na vodním stavu. Týnec nad Sázavou je pro vodáky tradiční místo začátku výletu do Pikovic, v posledních letech je tento úsek řeky (16km, považovaný za jeden z nejkrásnějších) sjízdný hlavně v jarních měsících. V létě se vodácké výlety přesouvají zas do střední části řeky Sázavy, nejčastěji na základnu do Kácova, kde se nachází druhá hlavní loděnice Bisportu.

Svou plavbu můžou vodaci začít ale i z jiných míst a to od kempu Stvořidla, ze Zruče nad Sázavou, Českého Šternberka, Ledečka, Sázavy, Hvězdonic i z Čerčan. V letních měsících, kdy nás trápí sucha a méně vody, doporučuje půjčovna splouvání úseků od Kácova po Sázavu. Každopádně v callcentru půjčovny lodí Bisport vám vždy rádi poradí který úsek je v danou roční dobu nejlepší sjíždět. 

Pro skvělý zážitek z vaší vodácké výpravy doporučujeme si lodě zarezervovat dopředu, vyhnete se tak frontě a čekání při vyřizování půjčovného, rezervace se nejsnáze udělá přez webové stránky www.bisport.cz kde najdete odkaz na on-line rezervaci. Důležité je také sledovat vodní stav, o kterém Bisport také informuje na webu, zjistíte zda je hladina řeky vhodná ke splutí do Pikovic a nebo zda je lepší zvolit jinou trasu, např. z Kácova a dalších míst.

Nejbližší služby

Stravování Svatby Bistro Příběh - Týnec nad Sázavou

Bistro Příběh

Bistro&Cafe Příběh je ideálním místem pro odpočinek, chuťový zážitek nebo i soukromou akci. Příjemný prosklený prostor potěší i maminky s dětmi, které se zde nudit rozhodně nebudou. Do Příběhu můžete zajít na míchaná vajíčka k snídani, na něco z grilu k obědu nebo třeba jen na kávu a zákusek. Ochotný personál se o Vás postará po celý den.

 

Ubytování Stravování Svatby Hostel Příběh - Týnec nad Sázavou Booking.com

Hostel Příběh

Kapacita hostelu je 33 lůžek. Počet pokojů: 6 x čtyřlůžkový, 1 x šestilůžkový. K dispozici je jeden pokoj hotelového typu (manželská postel + 1 přistýlka). Součástí hostelu je také Bistro Příběh.

 

Přílohy

rekasazava_bisport