reklama

Bisport – půjčovna lodí na Sázavě - Týnec nad Sázavou

Bisport je vodácké a turistické centrum, které poslytuje služby na řece Sázavě. Provozuje půjčovnu lodí – kánoí, raftů a sit-on-topů, ubytování jak pod střechou tak v tábořištích a kempech, i občerstvení. V Týnci nad Sázavou má Bisport jednu ze dvou hlavních loděnic – základen.

 

Bar Brooklyn - Týnec nad Sázavou

Provozujeme bar. Nabízíme alkoholické a nealkoholické nápoje i studenou kuchyni. K dispozici je zahrádka, Wi-Fi připojení a parkoviště.

 

Bar Masna Týnec - Týnec nad Sázavou

 

Bistro Příběh - Týnec nad Sázavou

Bistro&Cafe Příběh je ideálním místem pro odpočinek, chuťový zážitek nebo i soukromou akci. Příjemný prosklený prostor potěší i maminky s dětmi, které se zde nudit rozhodně nebudou. Do Příběhu můžete zajít na míchaná vajíčka k snídani, na něco z grilu k obědu nebo třeba jen na kávu a zákusek. Ochotný personál se o Vás postará po celý den.

 

Bistrobus v kempu Týnec - Týnec nad Sázavou

Nabízíme služby občerstvení přímo v týneckém kempu. Bistrobus je tu pro vodáky, turisty a místní již několikátým rokem a jeho službu využívají i opakovaně. Po objednání připravíme na dobrý start do dalšího dne snídaně. Dále grilujeme, lovíme utopence, servírujeme naložené hermelíny, párky v rohlíku, klobásy a mnoho dalších dobrot.